מועדון הליונס הוד השרון

אתה נמצא ב: דף הבית>חדשות>תכנית גמלא - עדכונים

תכנית גמלא - עדכונים

שלום לכם

כתבתי עכשיו סיכום פעילות שנתית לכל אחד מבתי הספר המשתתפים בתוכנית גמל"א. היות וכך חשבתי שראוי לשתף גם את חברי המועדון התומך בתוכנית, ומממן פעילויות שלה.

השנה השתתפו בתוכנית 30 ילדים, כולם הופנו על ידי בתי הספר לאור קושי כזה או אחר (לימודי/ רגשי/ חברתי) . ל- 19 מהם היה לאורך השנה חונך שנפגש עם כל ילד לפחות פעם בשבוע ועשה כמיטב יכולתו לקדם אותו בתחומים הרלבנטיים לאותו ילד.

8 ילדים קבלו חיזוק במתמטיקה על ידי חונך שהגיע פעם בשבוע לבי"ס נוה נאמן ולימד אותם בקבוצות קטנות לפי הנחיית המורה למתימטיקה

ו-3 ילדים בני משפחה אחת התחילו טיפול משפחתי ביחד עם הוריהם אצל פסיכולוגית רבת ניסיון שהתנדבה לטפל במשפחה ללא עלות.

אני מצרפת מכתבי תודה של הורים שנענו בשמחה לפנייתי לכתוב חוות דעת על מה שהילד שלהם קבל במהלך השנה (כדי לשמור על סודיות, איפה שאפשר, רשמתי  רק את האות הראשונה של שם הילד) .

ודבר אחרון – אני שולחת קישור לתמונות שצילם דן אטלס (התנדב

בזמנו במרכז השאלה ועתה הוא מתנדב בתוכנית גמל"א) בפעילות

ערב יפה שעשינו ביום ראשון השבוע בספארי ברמת גן.

https://picasaweb.google.com/114708137088981430721/6303863126949836481?authuser=0&authkey=Gv1sRgCIG9tPrl67P1Og&feat=directlink

כל הפעילות (כרטיסים לספארי, אוטובוס, כיבוד) מומנה מתקציב שנתי שקיבלתי מהמועדון.

בהמשך למה שכתבתי במייל הקודם, חשוב לי לציין שכל החונכים הם אנשים

טובים תושבי הוד השרון והסביבה, מכל הגילאים ותחומי העיסוק, המוכנים לתת מזמנם הפנוי לטובת ילד הזקוק לסיוע.

בין החונכים ישנם 3 חברים מהמועדון שהצטרפו לתוכנית – שוש ארוגטי התחילה לחנוך ילדה לפני שנה והתמידה בחונכות לאורך כל השנה, דוד זגן הצטרף לפני כשלושה חודשים והוא חונך ילד מבי"ס רבין וריקי פרידיגר הצטרפה לפני כחודשוחצי והיא חונכת ילדה מבי"ס נווה נאמן.

תודה לכולם!!!

קיץ נעים ולהתראות

יפה