מועדון ליונס הוד השרון

אתה נמצא ב: דף הבית>חדשות>חילופי נשיאים במועדון הוד השרון

חילופי נשיאים במועדון הוד השרון

טקס חילופי נשיאים במועדון ליונס בהוד השרון

מסורת רבת שנים של אירגון ליונס הבינלאומי קובעת כי בכל שנה יתחלפו בעלי התפקידים המרכזיים בכל מועדון. כנהוג וכמקובל, נערך טקס חילופי הנשיאים המסורתי של מועדון ליונס בעיר הוד השרון ביום ו', 4.7.2014. האירוע התקיים בגינה המטופחת של רותי ומשה שמש, חברי המועדון.

יוסי שלו, הנשיא היוצא של המועדון (לשנת תשע"ד), העביר את המקֶבֶת (סמל המנהיגות) לידיו של משה ראוך, בניצוחו של נציב ליונס ישראל לשעבר, צביקה לובוביץ', חבר המועדון.

כיבדו את הטקס בנוכחותם כנרת כהן, המשנה לראש העיר ומחזיקת תיק הרווחה, אמיר כוכבי, סגן ראש העיר ואסנת סטוצ'ינר, מנהלת יחידת משאבי קהילה והתנדבות. את נציבות ליונס ישראל ייצגו חברינו מליונס נצרת, מרואן זיבק, משנה ראשון וממלא מקום הנציב בשנת הפעילות  2014-2015 ורעייתו, נציב לשעבר אוסאמה עלימי ורעייתו ומזכיר הנציבות לשנת 2013-14, גדעון לסלו ורעייתו.

כמו כן נכחו בני משפחתו המורחבת של הנשיא הנכנס משה ראוך, וכן כל חברות וחברי מועדון הליונס בעיר. הטקס נפתח בתפילה לשלום, תפילת הליונס. אורחנו הנכבד, נציב לשעבר אוסאמה עלימי, נשא את התפילה גם בשפה הערבית.

האירוע החגיגי והחשוב, צפן בחובו את הצער הגדול של כולנו על פרידתם השנה בטרם עת, של חברינו אבנר מזרחי ז"ל, אינה שרון ז"ל ועדנה פרידמן ז"ל. ביחד עם הכאב ידענו כי המשך החברות האמיצה בין החברים במועדון והתמדה בפעילות ההתנדבותית, הם כמילוי רצונם של אלו שאינם כבר בינינו, אך זיכרונם שמור עימנו תמיד.

הנשיא היוצא יוסי שלו, הודה לכל יושבי הראש של הוועדות על מאמציהם והישגיהם במהלך השנה והדגיש את העובדה כי פרויקט "פארק כל הילדים" הולך ונשלם בתמיכתה האיתנה של עיריית הוד השרון והעומד בראשה, מר חי אדיב. אנו במועדון, מתייצבים לפיתחם של שני מיזמים חדשים – "פרויקט עין עצלה" שיצא לדרך בתחילתה של שנת הלימודים הקרובה ו"פיתוח סביבה טכנולוגית קהילתית", פרויקט אשר נמצא בבדיקה ומיועד לשרת את תושבי הוד השרון תוך ראיית העתיד.

המישנה לראש העיר, כינרת כהן בירכה את הנשיא היוצא ואת הנשיא הנכנס של המועדון, העלתה על נס את הפעילות המגוונת של חברי המועדון והבטיחה להמשיך את שיתוף הפעולה המבורך בין המתנדבים לבין העירייה.

בשם נציבות ליונס ישראל, התכבדנו בדבריו של ליון מרואן זיבק, המשנה הראשון וממלא המקום של נציב ליונס ישראל, חבר מועדון ליונס בנצרת. מרואן זיבק ציין את העצב והקשיים להם נקלעה החברה בישראל בשבוע החולף. הוא הביע תקוותו כי בפעילות ההתנדבותית ושיתוף הפעולה בין חברי המועדונים של ליונס ישראל, נמצא את הדרך להיטיב את המציאות בה אנו חיים.

משה ראוך, נשיא המועדון לשנת הפעילות הבאה נשא את חזונו ופירט:

א. עם סיום הקמתו של "פארק כל הילדים" נבחנת בפועל מידת מעורבותנו בהפעלתו היומיומית ,יחד עם עירית הוד השרון וגופים מתנדבים נוספים. יעודנו להיות שותפים להצלחתו, לראותו פועל ותוסס ובו משחקים וצוהלים יחדיו ילדים בעלי צרכים מיוחדים וילדים נורמטיביים.

ב. פרויקט עין עצלה - לקחנו על עצמנו להצטרף לפרויקט הנציבותי של ליונס ישראל מתוך דאגה לילדי עירנו. הפרויקט חרט על דגלו לאתר ילדים בגיל הרך בכל גני העיר הסובלים מעין עצלה. גילוי מוקדם יאפשר להורים להיערך לכך,ולטפל בתופעה. אנו יוצאים כבר בתחילת שנת הלימודים הקרובה לעסוק ביישומו.

ג. חשיבות עליונה יש להיבט החברתי במועדון המונה 60 חברים וקולט מועמדים חדשים לחברות. נתמיד בשילובם של כל החברים בפעילויות ההתנדבותיות - וותיקים וחדשים. חברים וותיקים בשל ניסיונם, איכותם, והידע הצבור בהם, והחדשים המגלמים חדשנות, ראיה עכשווית, מקוריות.

במסגרת הטקס, בירכו את הנשיא הנכנס גם ילדיו אשר ריגשו את כל הנוכחים בדבריהם היוצאים מן הלב ונכנסים לכל הלבבות של הנוכחים במקום.

הטקס הסתיים בברכה לשנת פעילות מהנה ומוצלחת לכל חברי המועדון.

יחד נפעל למימוש הסיסמא של אירגון הליונס העולמי – לשרות אנו.